Abplanalp Sp z o.o. to jedna z największych firm w Europie Środkowej od ponad 40 lat dostarczająca nowoczesne technologie światowych producentów w zakresie obróbki metali. Dostarczamy rozwiązania technologiczne gwarantujące przewagę konkurencyjną naszym partnerom biznesowym. Wieloletnia obecność na rynkach, współpraca z wiodącymi producentami obrabiarek CNC i maszyn konwencjonalnych, ogromne doświadczenie, kompleksowa oferta i wsparcie technologiczne, a przede wszystkim identyfikacja potrzeb Klienta stanowią o wyjątkowości naszych usług.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży Zdalnej (K/M)
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków:
  • Aktywny kontakt telefoniczny z Klientem
  • Nawiązywanie oraz podtrzymywanie relacji z Klientem
  • Współpraca z regionalnymi inżynierami sprzedaży (koordynacja kalendarza, potwierdzenie spotkań)
  • Realizacja ustalonych celów sprzedażowych
  • Weryfikacja baz danych w tym powiększanie baz danych CRM o nowych klientów
  • Telefoniczna weryfikacja kampanii marketingowych oraz współpraca z innymi działami
  • Sprzedaż produktów z portfolio firmy
  • Realizacja pozostałych działań sprzedażowo - marketingowych w celu realizacji strategii firmy
Nasze wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Komunikatywność i wysokie standardy obsługi klienta
  • Samodzielność i proaktywność
  • Bardzo dobre umiejętności planowania oraz organizacji pracy własnej
  • Umiejętność pracy zespołowej
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej (umowa o pracę)
  • Prywatną opiekę medyczną - po okresie próbnym
  • Dofinansowanie do wypoczynku, zajęć sportowych – po okresie próbnym
  • Pracę w systemie hybrydowym - po okresie próbnym